23 şubat 2020 adana altılı yorumlarımız

23 şubat 2020 adana altılı yorumlarımız

23 şubat 2020 adana altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Bugün için önerilen bir isim olmadı ama apranti koşusunda takip atlarını yazabiliriz. Son yarışında ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ , boş kilolarda çok koşan AT İSMİ GİZLİ ve yakın zamanda kazanır denilen AT İSMİ GİZLİ kuponlarınızda olsun.

 

*2.AYAK:* Bu aralar çok sık koşmayan AT İSMİ GİZLİ dikkat edin grup kendisi için uygundur. Sprint kontejanından AT İSMİ GİZLİ yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ yarış seçilerek özenle hazırlanan bir isim. İlgilileri birincilik bekliyor.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ formda olsa da kazanma karakteri zayıf bir isim. Dolayısıyla ilk yarışından bu yana hatasız koşan AT İSMİ GİZLİ daha önde değerlendirilebilir. Hatta boş kilo ile hata afetmeyecek olan AT İSMİ GİZLİ sürpriz hanesinde yazılabilir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ekibinin yarış seçerek hazırladığı bir isim, totosu bozulmaması için gayret gösterecekler ve ilk ikide olacağı çok muhtemeldir. Yarış gören AT İSMİ GİZLİ kalitedir. Sigorta AT İSMİ GİZLİ olur.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ  iyi durumunu koruduğundan yine kazanması bekleniyor fakat kısa ara sonrası yarışınden bugün etkilenme ihtimaline karşı rakip yazabiliriz. Son yarışında bir grubun aşırı güvendiği  AT İSMİ GİZLİ bugün ters koşabilir dikkat.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.