23 temmuz 2019 salı ankara at yarışı bülten yorumları

23 temmuz 2019 salı ankara

 

1.AYAK: Önerilen bir isim olmadı. Günün en zor koşusunda çok at yazmalıyız, hatta son sıralarda şans verilen YILDIZLI BÜLTEN bile yakın zamanda takip listemize girdiğinden çok at yazanlarca değerlendirilmeli.

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN yarış içi şartlar oturduğunda bu tip grupları geçer. Aksi gidişatta YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN devreye girerler.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN bu kez kilo kiloya ciddi rakibi YILDIZLI BÜLTEN direnebilir. Ancak bu kez şartlar tersi seyirde gidebilir ve devreye ön gruptaki güçlü isimlerden YILDIZLI BÜLTEN girebilir. Hatta bu kez iyi ahır bakımı ile önerilen YILDIZLI BÜLTEN de değerlendirilmeli.

 

4.AYAK: Bu koşuya iddialı katılan YILDIZLI BÜLTEN ile bugün çok iyi gözüktüğü aktarılan YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınızda mutlaka olsun.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için çok kaliteli bir tay yorumları geldi. YILDIZLI BÜLTEN ise uzun zamandır sıkı hazırlanan ve formda olduğu söylenen bir tay.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN şu anki formu ile geçilmez tutuluyor fakat kalitesi malum YILDIZLI BÜLTEN düzelen formu ile mutlaka yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN yarış içi şartlar denk geldiğinde affetmez. YILDIZLI BÜLTEN ise son yarışında çok diri gözüktü, üzerine koyarak geliyorsa bugün harika bir yarış çıkarabilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.