23 temmuz pazartesi kocaeli altılı ganyan tahminleri

23 temmuz pazartesi kocaeli altılı ganyan tahminleri

23 temmuz pazartesi kocaeli At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

23 temmuz pazartesi kocaeli ALTILI YORUMLARIMIZ

 

1.AYAK:  Kazanma karakterinin düşüklüğüne rağmen ilginç bir şekilde ***** favori önerildi. ***** taktiksel savaşta bugün çok şanslı olacakmış.

2.AYAK: ***** ahırlardan tek önerilen at. Çok sürpriz konumda olmasına rağmen mutlaka değerlendirin ve takip listenize alın.  Takip listesinden ***** ve *****öncelikle rakipleri olup  **********  ve ***** daha sonra değerlendirilebilir.

3.AYAK: ***** , ***** ve ***** ayırılmaması gereken üçlüdür. Muhtemelen bu 3lüden bir birinci çıkar.

4.AYAK:  ***** ve ***** bu sert grupta önerilen isimler oldular.  Sebebi yarış içi avantajlardır.

5.AYAK: *****  bugün kazanır şeklinde ahırdan önerildi. Banko değerlendirebiliriz. Ancak sağlam bir yerden de *****  geldi. Bugün için çok koşacak dikkat. Takip listenize de alın.

6.AYAK: İstanbuldan sıkı hazırlanan *****  bu koşudaki bizim favorimiz.  ***** bizce tek ciddi rakip konumunda.  ***** ve *****  büyük kuponlara önerebiliriz. ***** de takip listenizde olsun , form tutuyormuş bugün zor olsa da yakın zamanda bombayı patlatabilir.

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.