24.08.2018 cuma bursa altılı yorumları ve tüyoları

24.08.2018 cuma bursa altılı yorumları ve tüyoları

24.08.2018 cuma bursa At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

24.08.2018 cuma bursa ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  ***** ahır önerisi ile öncelikle yazılmalı.***** yine kazanabileceği şartları buldu.  ***** ve *****  grubun güçlü isimleri olarak yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK: Sadece yarış içi gelişmeler lehine olduğunda kazanabilen *****bugün de bu şartları bulduğundan bombayı patlatabilir dikkat.  ***** mükemmel form durumunu yarış içi şartlardan dolayı yansıtamıyordu. Bugün bekleneni verebilir dikkat.

3.AYAK: Nispeten uygun grupta start alacak ***** kazanmaya yakın. ***** istikrarlı mücadelesini bugün de gösterirse herkesi yatırabilir dikkat. Bu koşuda kazanma özürlü ama mutlaka takip listenizde ve bugünkü kuponlarınızda olması geren iki bomba isim daha var. Bunlar ***** ve *****olup hakkında iyi duyumlar aldık.

4.AYAK: Bu taktik savaşı mücadelesinde ***** yazılması taraftarıyız.

5.AYAK: Çok sürpriz konumda olmasına rağmen *****‘na dikkat. çıktığı gibi bitirme ihtimali var. ***** her koşulda yazılır. ***** kazaanma karakteri düşük ancak bu grupta kalite sayılır. ***** ve ***** sigorta amaçlı eklenebilir.

6.AYAK: *****yarış içi lehine şartlarda mutlaka yazılmalı.*****bugün çok koşar dikkat. *****,  ***** ve ***** ile burası rahat izlenebilir.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.