24 ağustos 2019 cumartesi ankara at yarışı tüyoları

24 ağustos 2019 cumartesi ankara at yarışı tüyoları

24 ağustos 2019 cumartesi ankara at yarışı tüyoları

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ahırlar bölgesinin çok konuşulan ismi. Öyle ki ileride çok kaliteli bir at olacağı söyleniyor. Bunlara istinaden hemen herkesin bankosu olacak. Lakin bu kadar kaliteli bir tayı ilk yarışında talihsizlik yaşamasın sağ sağlim dönsün gelsin diye zorlamazlarsa diye yanına iyi ellerde hazırlanan YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN yazalım.

 

2.AYAK: Bu pistte eksik koşmazsa kazanmaya yakındır denilen YILDIZLI BÜLTEN ile takip atımız  YILDIZLI BÜLTEN sizlere önereceğimiz isimlerdir. 

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN takibimizdeki bir isim , aslında bugün yarın kazanması bekleniyor ama kazanma karakteri düşük olduğundan banko olarak güven vermiyor. Dolayısıyla yanına iyi gözüken YILDIZLI BÜLTEN kilosuna rağmen yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN  sigorta olsun.

 

4.AYAK: Yarış içi şartlardan dolayı YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN  dezavantajlı gibi gözüküyor. Lakin birbirilerini tanıdığı için artık kendilerini yıpratmadan önde tempo belirlerlerse aralarına at sokmayabilirler. Yok eğer illede inatlaşırlarsa birçok formda güçlü sprinter var, bunlar YILDIZLI BÜLTEN  ve YILDIZLI BÜLTEN devreye girerler.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN arasına bir ihtimal takip atımız olan YILDIZLI BÜLTEN girebilir.

 

6.AYAK: Sadece YILDIZLI BÜLTEN hakkında iyi duyumlar aldık. Yarış erken süratlenirse ve sprint mesafesi milimetrik ayarlanırsa ki jokeyi bunun için tercih edildi , kazanabilir. Ancak burada çok sürpriz takip atımız da var. YILDIZLI BÜLTEN Sürekli yanlış tercihlerle koşturulan safkan bugün lehine şartlarda mücadele edecek ve kalitesini konuşturabilecek dikkat.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.