24 ağustos 2019 izmir at yarışı yorumlarımız

24 ağustos 2019 izmir at yarışı yorumlarımız

 

 

1.AYAK: Kalitesi ile YILDIZLI BÜLTEN bu grupta kilo farketmeksizin iyi koşacaktır. YILDIZLI BÜLTEN  yarış gördü, şimdi ise başarılı olacağı pist ve mesafede adını duyurur. YILDIZLI BÜLTEN buraya hedefli geliyor.

 

2.AYAK: Son koşusunda YILDIZLI BÜLTEN ciddi favoriyken geçilebileceği isimleri yazmıştık. Bugün ise tam da lehine şartlarda daha pasif bir grupta kolay kazanır diyoruz. BANKO

 

3.AYAK: Favorinin dezavantajı olduğunu söyleyebileceğimiz bu koşuda çok at yazılmalı. Önerilen bir isim olmadı.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN hep önde dirençli olan atlara geçilme ihtimali vardır. Bugün de YILDIZLI BÜLTEN gibi güçlü bir rakibi var önde ama onun da stili rakibi var ve kilosuda sorun teşkil edecek. Dolayısıyla ibre **e kaysa da mesafeden dolayı YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN da değerlendirilebilir.

 

5.AYAK: Kalitesi ile kazanması uzun sürmez denilen YILDIZLI BÜLTEN yanına takip atımız YILDIZLI BÜLTEN yazalım zira sorunları çözülmüş her an patlama yapabilir.

 

6.AYAK: Tıpkı ikinci ayak gibi zor görünen bir koşu. Önerilen bir isim olmadı.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.