24 aralık 2019 adana altılısı sürpriz tüyolar

24 aralık 2019 adana altılısı sürpriz tüyolar

24 aralık 2019 adana altılısı sürpriz tüyolar

 

*1.AYAK:* Gözle görülür bir başarısı olmayan arap taylarının satış koşusunda ************ kuponlarınızda mutlaka olsun. Son yarışında formunu arttırdığı gözlemlenen tay binicisi iyi idare edebilirse kazanmaya yakındır.

 

*2.AYAK:* Genel olarak zor kazanan isimlerin bir arada olduğu bu koşuda ************ ve ************ bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*3.AYAK:* Eski formuna ulaşan ************ bugün harika koşar. Kalitesi malum ************ ,************ ,************ ve ************ ihmale gelmezler.

 

*4.AYAK:* ************ Kazanma konusunda sıkıntı yaşayan bir isim olmasına rağmen koşunun az atlı oluşunu ve yarış içi şartların l lehine gelişmesini değerlendirmesi gerekir. Aksi halde ************ ve ************ devreye girer.

 

*5.AYAK:* Start problemi kısmen çözülen ************ kendisine göre çok uygun rakipler yanında yarışacak. Lakin kilo ve start problemi sorun çıkarırsa diye yanına ************ yazalım, bu at son yarışında ilgililerinin çok güvendiği bir isimdi.

 

*6.AYAK:* ************ bu formu ile belirli bir mesafeye kadar banko öneriyorduk fakat bugün için 1500 metre risk teşkil etmekte. Dolayıssıyla yanına ************ ve ************ öneriyoruz.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.