24 Aralık Pazartesi Bursa altılı yorumları ve tüyolu ahır bankosu ile sağlam kupon 2018

24 Aralık Pazartesi Bursa altılı yorumları ve tüyolu ahır bankosu ile sağlam kupon 2018

24 Aralık Pazartesi Bursa altılı yorumları ve tüyolu ahır bankosu ile sağlam kupon 2018 yılında siz de tutturun.

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

24 Aralık Pazartesi Bursa

 

1.AYAK:  4.ASARCIKLI bugün yarın kazanır diye dolanıyor, ya dip yapar ya tavan. Eğer dip yapacaksa ************ çok  iyi durumu ile bursada bu hatayı değerlendirir.

 

2.AYAK:  ************ ve ************ grubun en gülü ve en formda isimleri. ************ yarış içi şartlardan dolayı şanslı. ************ bursaya iddialı gelecek. ************ maidenden yeni çıktı ama mükemmel görüntüsü ile iyi gruplarda iş yapacağını belli etmişti. ************ ise çok gerilerde takip etmez ve yarışın içinde kalırsa çok şanslı olur.

 

3.AYAK:  ************ kazanma karakteri düşük olmasa bugün banko bile önerebilirdik. Yani çok şanslı olduğunu ve sadece kazanma karakterinden dolayı kaybedebileceğini belirtelim. ************ son yarışına istinaden bursada banko oynanıyor ancak bizde gelmezse işler karışır sürpriz sonu çıkabilir.  ************, ************ , ************ topluca önereceğimiz isimlerdir.

 

4.AYAK:  4.MADAM ALYA sabahki görüntüsü ile ciddi rakibini geride bırakırım der gibiydi. BANKO yazabiliriz.
BANKO: 4
5.AYAK:  Favorisi olmadığını düşündüğümüz bir koşu, taktiksel savaş sonrası netice herkesin beklediğinin dışında olabilir. Pist durumu da bunu etkileyecektir.

 

6.AYAK:  ************ ve ************ takibe almamız gereken sürpriz isimler. ************ sprint kısmında muhakkak yazılmalı. ************ çıkışı sürpriz değildi ve bu yarışta yine iyi koşarak bunu gösterecektir. ************ , ************ ve ************ her an yarış kazanacak durumdaki isimlerdir.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.