24 ekim ankara altılısı ahırdan sağlam bankolu

24 ekim ankara altılısı ahırdan sağlam bankolu

24 ekim ankara altılısı ahırdan sağlam bankolu

 

*1.AYAK:* ************ kazandığı koşuda sizlere önermiştik lakin boş kilosunundan ötürü şanslı olacağını belirtmiştik. Bugün de artan formu ile şanslı ama kilo probleminden dolayı tek bırakmak riskli olabilir. Bizce en ciddi rakibi yarış içi avantajları bulunan ************ olacaktır.

 

*2.AYAK:*  ************ mükemmel durumu ile hemen herkesin gözdesi konumunda. Lakin rakip takip atlarımız da var. ************  ikinci yarışında iddialı önerilmişti ama çimde kendini buldu. Geliştirdiği formu ile mutlaka iyi koşacaktır. Son yarışı çok beğenilen ************ ile ilk yarışında ısrarla yazmamız önerilen ************ bugün kuponlarınızda olsun.

 

*3.AYAK:* ************  son yarışından önce değiştiğini gözlemlemiştik. Formunu arttırdığından bugün de yazılmalı. Yarış içi şartlar da ************  çok yarayacaktır.

 

*4.AYAK:* Kesinlikle deliksiz kapatılmasını öneriyoruz. Taktik savaşında beklenmedik sonuçlar çıkabilir.

 

*5.AYAK:* Sürpriz konumda olan ************ çıktığı gibi bitirebilir dikkat. Yarış aksine süratli geçerse o zaman formda ve kaliteli isimler ************ ile  ************ ve ************ sağlam kuponlarda olsun.

 

*6.AYAK:* Başarısız totosuna rağmen son yarışında hakkında iyi duyumlar gelen ************  o yarışında fazla üzülmeden titikzlikle bu yarışına ankara da hazırlandı. Çok sürpriz konumda olan bu isim her an bomba yapacak durumda dikkat.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.