24 ekim izmir altılısı çok sürpriz tüyo

24 ekim izmir altılısı çok sürpriz tüyo

24 ekim izmir altılısı ahırdan çok sürpriz tüyo

 

*1.AYAK:* Uzun zamandır ilk defa bu kilolara inen ************ artık beklenen patlamayı yapabilir. Rakip olarak iyi hazırlandığı söylenen ************ diyoruz.

 

*2.AYAK:* Buraya iddialı gtirilen ************ dışında önerilen bir isim olmadı. Zira çoğu kazanma karakteri düşük isimler. 

 

*3.AYAK:* ************ ve ************ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*4.AYAK:* Ahır önerisi ve bu grupta kalite kumaş sayılan ************ ile yakında kazanır diye bahsedilen ************ bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*5.AYAK:* Artık şanssızlığını kırmalı denilen ************ tüm şartların lehine gelişeceği bu koşuyu kazanmasını bilmelidir. Eksik koşarsa burası karışır diyebiliriz.

 

*6.AYAK:* Ahır önerisi olarak gelen ve bir grubun aşırı güvendiği ayrıca binici tercihi ile ************ sizlere BANKO önereceğimiz isimdir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.