24 Kasım 2018 Adana at yarışı tüyolu yorumları

24 Kasım 2018 Adana at yarışı tüyolu yorumları

24 Kasım 2018 Adana at yarışı tüyolu yorumları

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

24 Kasım 2018 Adana

 

1.AYAK:  ******** günün en güzel görünen ismi. ******** form sıçramasını daha önce belirtmiştik, sürpriz yarış olmadığını bu koşuyu da kazanarak gösterebilir. Mutlaka ihmal etmeyin. ******** takısal problemde sorunu çözmeye çalışıyor, eğer başarırsalar kazanmaya başlar. ******** çok iyi durumda ama kazanma özürlü oldu çıktı. Öneriler ve takip listesinden sadece 4 isim çıkarabildik.

 

2.AYAK:  ******** için son yarışında sert grupta bile kazanma şansı yüksek demiştik. Zira iyi koştu ve 2. kaldı. Bugün nispetten daha kolay rakipler yanında kazanmaya yakındır. Cazip banko olarak denenebilir. Tek ciddi rakip olarak bu mesafeyi ve pisti çok seven ******** eklenebilir.

 

3.AYAK:  ******** düzelmeler var demiştik, bugün yarın patlama yapabilir dikkat. ******** ve ******** sürekli iyi durumda kazanma özürlü takip atımız.  Yine de yazılmalılar zira her an kazanabilir. ******** ise sigorta amaçlı mutlaka yazalım.

 

4.AYAK: ********, ********, ******** ve ******** ayırımsız yazılmasını tavsiye ediyoruz.

 

5.AYAK:  İlgililerinin çok güvendiği ******** için grup oldukça müsait. Bizce kazanmaya yakındır. Canı istediğinde doğu illerinde çok kaliteli isimleri geçebilen ******** yarış içi şartları oturursa yine etkili olabilir.

 

6.AYAK:  Bu koşuda gerek öneriler gerekse uzman ekibimizin çalışması sonucu 3 isim çıktı ve muhtemelen bu 3 at dışına çıkmayacaktır. ********, ******** ve ********  ayırımsız yazmanızı öneriyoruz.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.