24 Kasım 2018 Cumartesi İstanbul Altılı Yorumları tüyolu çok sürpriz bir bankolu

24 Kasım 2018 Cumartesi İstanbul Altılı Yorumları tüyolu çok sürpriz bir bankolu

24 Kasım 2018 Cumartesi İstanbul Altılı Yorumları tüyolu ve çok sürpriz bankolu kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

24 Kasım 2018 Cumartesi İstanbul

 

1.AYAK:  ********** bu kez lehine şartlarda mücadele edecek. ********** perşembe günü çok beğenildi ve ilk yarışına saldırır dediler. **********  yine iyi koşacak dendi. **********  ise takip listesinden yazılabilir.

 

2.AYAK:  ********** ve ********** bugün ahırdan gelen isimler, harika durumdalar ve kazanmaları uzun sürmez. ********** ve ********** kaliteli olarak takibe aldığımız isimler ve formsuz gözükselerde her an etkili koşup sürpriz yapabilirler.

 

3.AYAK:  Kazanma özürlü iki favori diğer rakiplerinin kötü yarışlarına bakılarak çok ön plana çıkarılmış. Bu favoriler canı istedikleri zaman yarış kazanacaklar ancak biz kazanma karakteri düşük bir atı bırakın banko yazmayı kuponlara yazarken bile acaba gereksiz mi diye düşünüyoruz. Bu sebeple favorileri yazıp yazmama tercihini size bırakıyoruz. Kalan isimlerden sadece takip listemizde olan ********** ne çıkıyor. Bu ismi detaylıca yine inceledik *******************. Az atlı koşuda lehine gidişatta bizce çıktığı gibi bitirme ihtimali çok yüksek. Biz riskli de olsa bu sürpriz ismi BANKO olarak öneriyoruz.

 

4.AYAK:  Kazanma karakteri düşük olsa da bu kez daha dikkatli olacağı tahmin edilen ********** öncelikle yazılmalı.  ********** yine süper formunu koruyor. Bir de sentetiği seveceğini düşündüğümüz sürpriz yapma ihtimali yüksek olan ********** yazalım.

 

5.AYAK:  ********** bize ön planda önerildi ama bu grupta kim kimi geçerse şaşırmayın zira formu artan sürpriz konumdaki isimler bile henüz tam kapasite koşmadılar.

 

6.AYAK:  ********** için bugün harika koşacağına kesin gözüyle bakılıyor. Mutlaka ilk at olarak yazın. ********** sürekli iyi durumundan bahsedilen ancak bir türlü kazanamayan bir at. Bugün yarın kazanacak ama banko olarak ta güvenemedik. ********** üst üste kazanacak form durumu varmış mutlaka yazalım. ********** bir türlü kazanamazsa da bugün istediğini alabilir.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.