24 kasım 2019 pazar izmir altılı tüyoları

24 kasım 2019 pazar izmir altılı tüyoları

24 kasım 2019 pazar izmir altılı tüyoları

 

*1.AYAK:* Bu koşuda ************* için bir bilgi aldık. Özellikle kum pistte çok koşacak dediler. İlk ayaktan herkesi yatırabilir dikkat.

 

*2.AYAK:* Genel olarak birbirini geçebilen isimler. Biz ************* ve ************* ekürilerinin yarış içi taktiksel olarak başarılı olabileceklerinden çok şanslı olacaklarını düşünüyoruz.

 

*3.AYAK:* ************* gruptan üstün fakat arası var. ************* ise son yarışı çok iyiydi, o yarışı tekrarlarsa yine kazanmaya yakın olur. Bu iki favorinin yanına Sürprizde ************* yazılmasını öneriyoruz, artan formu var ve yakınlarda yarış kazanır diyorlar.

 

*4.AYAK:* Özellikle riske gireceği gruplardan uzak duran ************* ciddi bir rakip çıkana kadar seriye devam edecektir. BANKO

 

*5.AYAK:* ************* ,************* ve ************* takibimizde olan kazanması gereken isimler. Form durumları çok iyi amacaanları isteyince yarış kazanacaklar orası belli. Bunlar arasında bugün daha iyi görünen ******* favorimizdir belirtelim. Bu isimlerin yanına sürpriz hanesinde ************* ekleyebiliriz. Artan formu ile startta fazla oyalanmazsa adını duyurabilir.

 

*6.AYAK:* Yarış gören ************* bugün çok koşacak dikkat. İyi hazırlandığı söylenen ************* ile çimde bir türlü patlamayı yapamayan takip atımız ************* bugün yazalım.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.