24 kasım adana altılı yorum ve sağlam banko

24 kasım adana altılı yorum ve sağlam banko

24 kasım adana altılı yorum ve sağlam banko

 

*1.AYAK:* İlk startlarında taylara pek güven olmaz ama biliyorsunuz bu tip koşuları sadece duyumlarla geçiyoruz. Bugün ise *********** için iddialı duyumlar aldık. Ekibi seri bir başarı bekliyor. BANKO

 

*2.AYAK:* Yarış içi şartları lehine bulacak olan ***********  ile kalitesi malum *********** bu koşuda bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*3.AYAK:* Tüm şartların lehine olduğu *********** bir kez daha kazanacaktır. SAĞLAM BANKO

 

*4.AYAK:* *********** ve *********** benzer stilde yarışıp kendi aralarında bitirmeye gideceklerdir. Bu isimlere katılan biri olur da yarış çok süratlenirse devreye *********** girebilir.

 

*5.AYAK:* *********** ,*********** ve *********** ahırlarda çokça konuşulan isimler. Bu taylardan beklentiler çok yüksek. Çok sürprizi düzenli hazırlanan *********** dan bekleyebiliriz.

 

*6.AYAK:* Yarışın genel olarak çok süratli geçeceğini düşünüyoruz. Taktiksel açıdan çok sürpriz bir gidişat belirmez ise  *********** ,*********** ,*********** ve *********** arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.