24 Mart 2019 İzmir Altılısı Ahır tüyolu yorumlar 2 sağlam 1 normal BANKO

24 Mart 2019 İzmir Altılısı Ahır tüyolu yorumlar 2 sağlam 1 normal BANKO

24 Mart 2019 İzmir

 

1.AYAK: ************* için çime adeta bilendi dediler, mükemmel formu ile dinçlik yarışında kazanmayı hedefliyorlar. BANKO yazılabilir.

2.AYAK: Ahırdan önerilen ************* ile birlikte takip atlarımız ************* ve ************* mutlaka yazınız. Bir de sürprizde ************* yazalım zira bugün yarın kazanır diye dolaşıyor.

 

3.AYAK: Bu kez tam da istediği mesafeye dönen ************* bu şartlarda geçilmez diyor ve SAĞLAM BANKO olarak öneriyoruz.

 

4.AYAK: Çok sürpriz konumda olsa da bu kez form tuttuğundan bu rakipleri geçebilir denilen ************* favorimiz. ************* daha önceden hazır olduğu halde çim bekleyen bir isim, eksik koşmayacaktır. Bunların yanına yarış süratli giderse diye toplama görevini üstlenecek olan *************  ekleyelim.

 

5.AYAK: Bu koşudaki ciddi rakibinin start problemi var ve diğer rakiplerinden herhangi bir eküri de yok, dolayısıyla kendisini rahatsız edecek bir safkan olmadığından ************* bu koşuyu kolay kazanacaktır. SAĞLAM BANKO

 

6.AYAK: Günün en zor koşusu herkesin hemfikri ama bizce iki at arasında geçecek. Mükemmel hazırlanan ************* ve bir süredir takibimizde olan bugün yarın kazanır denilen ************* yazıp bekleyelim.

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44