24 mayıs 2019 istanbul altılısı ahırdan banko

24 mayıs 2019 istanbul altılısı ahırdan banko

24 mayıs 2019 istanbul altılısı

 

1.AYAK: Yarış gören ve sevdiği piste kavuşan ************* bugün bombayı patlatabilir dikkat. Biz tek bir rakip önereceğiz o da sürpriz konumdaki ************* olacaktır. Yarış içerisindeki ufak sorunu çözüldüğü gün kazanır, o gün bugün mü izleyip göreceğiz.


2.AYAK: *************
 ve ************* ahırlarda konuşulan isimler.

 

3.AYAK: Bu mesafeleri ve sentetiği çok seven ************* bugün iyi hazırlıkları ile kazanırsa şaşırmamalı.  ************* kazanma karakteri düşük olmasa banko bile önerebilirdik. Şuanki form durumu mutlaka yazılmalı.

 

4.AYAK: ************* son dönemdeki kazanma karakterinden dolayı yanına sprinter ************* ve şuan form durumu kapalı kutu konumundaki ************* yazılmasını öneriyoruz.

 

5.AYAK: Artık kazanır denilen ************* birçok kişinin bankosu olacak. Yakın takibe aldığımız formda isim ************* gücü bu grupta da hafifsenmemeli.

 

6.AYAK:  ************* yakın zamanda sürpriz yapar diye önerilmişti. ************* ilgilileri iddialı. ************* bugün yarın kazanacak kıvamda dikkat. ************* son dönemde çok iyi durumdaymış.

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44