24 NİSAN 2019 Çarşamba İstanbul Altılı Ganyan Yorumları

24 NİSAN 2019 Çarşamba İstanbul Altılı Ganyan Yorumları

24 NİSAN 2019 Çarşamba İstanbul

 

1.AYAK: *************  ilgilileri atlarına güveniyor zira yarış içi şartlar dahilinde sert bir rakibi yok gibi. Banko yazılabilir. Yazmayanlar için takip isimleri *************  ve bugün iyi görünen *************  isimlerini önerebiliriz.


2.AYAK:
*************  için inanılmaz iddialı cümleler duyduk. Çok çok kolay kazanır diyorlar. Ancak bu aralar çok iddialı önerilen isimlerin bazı talihsizliklerle kazanamadıklarına şahit olduk. Üstelik bugün iyi hazırlıktan geçmiş yorumu gelen birkaç rakibi de var. Bunları şablonda virgül sonrasında sıraladık.

 

3.AYAK: Sıkı hazırlıktan geçip buraya iddialı bir şekilde getirilen *************  çok şanslıdır. *************  için de bugün sürpriz yapabilir dikkat uyarısı geldi. Daha sonra favoriler kaliteli *************  ve *************  yazabiliriz.

 

4.AYAK: *************  kazanır diye bir grup var ama mesafeden dolayı banko olarak yazmak riskli olabilir.  *************  , *************  ve *************  ile burayı da sağlama alalım.

 

5.AYAK: *************  çok güvenilen bir at olsa da bugün için ciddi rakibini görmezden gelmeyelim. *************  için bugün ve sonrasında daha iyi gruplarda koşar diyorlar.

 

6.AYAK: Hazırlıklarının tamamı galoplarda olmayan isimlerden *************  için çok hazır diyorlar, galop olmadığı için de birhayli geri planda kalmış ver kazanırsa biz şaşırmayacağız. BANKO

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]