24 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

24 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

24 Ocak 2019 İzmir

 

1.AYAK: Ufak tefek sorunlarından dolayı tam kapasite koşamayan *********** ‘ e dikkat sorunu halledildiği an bombayı patlatacaktır. *********** bugün çok sıkı hazırlanmış. *********** ve *********** ile bu koşuyu geçebiliriz.

2.AYAK: 2.MAZLUMZULFİKAR son yarışında başarılı olamayacağını anlayınca enseye basarak sonuncu oldu. Buraya tam hedef geliyor. Mükemmel formu ile dengi grupta kazanacaktır.

 

3.AYAK: *********** ara sonrası mükemmel dönüş yaptı ve çok kolay çok rahat kazandı. Bu rakipleri de geçmesi çok doğal ama ara sonrası dinçlikle çok koştuğunu ve bu kez dinlenmiş te olsa etkilenme ihtimalinden dolayı rakip yazma taraftarıyız. Öncelikle şu sıralar çok şey beklenilen *********** yazalım. Sağlama almak için de *********** ve *********** ekleyelim.

 

4.AYAK: *********** , *********** ve *********** ekürilerini topluca yazmak lazım. Zira taktiksel yarış içi gidişat koşunun kaderini belirleyecektir.

 

5.AYAK: *********** son yarışını saymayın bu yarışa hedefmiş çok iddialılar. *********** için de artık hazır denildi, hazırsa çok koşar. *********** ise kalite kontejanından yazalım.

 

6.AYAK: *********** ‘nın kilosundan dolayı net olarak kapatılması gereken bir koşu ama takibe alınması gereken ve ahır önerisi isimlerini kaydetmek için birkaç at yazalım. Siz yinede bütçe doğrultusunda kapatın.*********** ve *********** topluca önerilenlerdir. *********** ve *********** ‘ da altılı kuponları için eklenmesi gereken isimlerden.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.