24 ocak 2020 izmir altılı yorumlarımız

24 ocak 2020 izmir altılı yorumlarımız

24 ocak 2020 izmir altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Yarış içi şartları lehine bulacak olan AT İSMİ GİZLİ muhtemelen kazanacaktır. Yarış alehine gitse de kalitesinden ötürü AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlara eklenebilir. Diğer rakipleri alt grup atları olsa da yüksek ikramiyeli altılı hedefleyenlere takip atımız AT İSMİ GİZLİ önerebiliriz. Ciddi favorilerin hatasını geri çevirmeyecek formda.

 

*2.AYAK:* Altılı kuponları için riskli bir koşu olacak. Özellikle takip için önerilen AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yanına bu kez sürpriz yapabilir denilen AT İSMİ GİZLİ yazınız.

 

*3.AYAK:* Kazanma karakterinden dolayı henüz bekleneni veremeyen AT İSMİ GİZLİ için milimetrik sürüş gerekli. Tanıyan binicisi idaresinde bu kez az atlı grupta kazamayı başarabilir. Ahır önerisi olarak takibe aldığımız AT İSMİ GİZLİ için bugün yarın kazanır diyorlar. Mutlaka kuponlarda olsun.

 

*4.AYAK:* Son yarışında sürpriz olarak önerdiğimiz AT İSMİ GİZLİ yarış tersi seyirde gerçekleşince bombayı patlatamamıştı. Bugün ihmal etmeyelim. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bu mesafede tabiki yazılmalılar.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ilk yarışından bu yana beğenilen bir isim ve çok daha iyi yerlere gideceği aşikar. Bugün bu grubu da geride bırakmalıdır. Lakin çok sürpriz konumdaki AT İSMİ GİZLİ için öne erken gelebilirse bomba yapma ihtimali var diyebiliriz. Rakipleri de pek dikkate almayacağından ceza kesmeye hazır olacaktır. Yüksek ikramiye hedefleyenler değerlendirebilirler.

 

*6.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.