24 ocak 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

24 ocak 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Yarış gören AT İSMİ GİZLİ bu aralar sürpriz yapabilecek durumda dikkat.  Pist ve mesafe avantajları olan AT İSMİ GİZLİ ile formda biniciye sahip AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ son yarışında sürpriz önerimizdi ve bizi yanıltmaadı. Yine benzer şartlar ve boş kilo ile yine çok şanslıdır. Bu aralar formsuz  gibi dursa da istediğinde bu tip grupları kolay geçebilecek olan AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli.

 

*3.AYAK:* Bu koşuda sürpriz konumda olan AT İSMİ GİZLİ için mükemmel formu var deniliyor dikkat. Yarışta gördü ve artık kazanması an meselesidir. Ciddi rakip olarak yine ahır önerisi olarak takibe aldığımız AT İSMİ GİZLİ öneriyoruz.

 

*4.AYAK:* Önerilen bir at olmadı ama bu koşuda son yarışlarına bakarak at yazmayın. Yarış içi şartlarda bir belirsizlik var ve taktik savaşı sonucu her türlü sonuca açık oluyor bu yarış. Özellikle AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarda olsun.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için daha önce bu rakiplerden üstün olduğunu belirtmiştik, zira kazanma karakteri düşüktü çünkü sürekli teşvik isteyen bir yapısı vardı, kalitesine aldanıp boşladığınızda yetişemiyordu. Atı tanıyan binicisi idaresinde benzer grupta yine kazanması gerekir. BANKO

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ çok sıkı hazırlanmış. Bugün önde yıpranmazsa  AT İSMİ GİZLİ bu rakiplere çok rahat direnebilir. Bu şartlarda AT İSMİ GİZLİ de çok iyi koşacaktır.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.