24 Şubat 2019 İzmir Altılısı Çok Sağlam Bankolu Kupon

24 Şubat 2019 İzmir Altılısı Çok Sağlam Bankolu Kupon

24 Şubat 2019 İzmir Altılısı Çok Sağlam Bankolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

24 Şubat 2019 İzmir

 

1.AYAK: Uygun grupta *************** artık kazanmalı.

 

2.AYAK: ***************,***************,***************,*************** arasında bir yarış olacaktır.

 

3.AYAK: ***************  için ara sonrası etkilenirmi diye rakip yazmıştık ve dinçlikle kolay kazanmıştı. Bugün ise dinçlik sonrası ilk yarışında ağrı sızı olabilir mi diye rakip yazacağız, belki boşa çarpı atacağız ama bu tür durumlar gerçekleşmesi çok normal. Dolayısıyla *************** ve *************** ekleyelim.

 

4.AYAK: *************** *mükemmel formda. Bu kez tüm şartlar lehineyken kaybetmesi bizce zor olur.

 

5.AYAK: *************** ve *************** iddialı hazırlananlardan. *************** ise formunu geliştirdikten sonra çok daha şanslı olacak bugün.

 

6.AYAK: *************** için zor geçilir dediler.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.