24 şubat 2020 bursa altılı tüyolarımız

24 şubat 2020 bursa altılı tüyolarımız

24 şubat 2020 bursa altılı tüyolarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ  totosuna bakıldığında bile yarış kazanma kabiliyeti ortaya çıkıyor. Bu tip atlar kolay yarış kazanır gibi görüntü verir ve bu sebeple genelde favori çıkar ama her türlü geçilecek bir at bulurlar. Milimetrik sürüş gereklidir ve mücadeleye girmeden yarışı çalması gerekir. Yazsan olmaz yazmasan hiç olmaz türden bir at. Geçilecek at buluyor nasılsa diye yazmamazlık etmeye AT İSMİ GİZLİ önceki sürpriz yaptığı yarışında önermiştik zira süratli geçmesi muhtemel her yarışta yazılmalı, şuan çok iyi form durumu ile her türlü şartta başarılı olabiliyor. Bugün genelde bu iki isim yazılır ama sonları güven vermediğinden riskli olabilir. Bu iki ismin birbirini kollama ihtimalinde ön tarafta rahat kalırsa AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir. AT İSMİ GİZLİ  sigorta.

 

*2.AYAK:* Yamak 1 mücadelesinde ağır kilolu AT İSMİ GİZLİ yanına yine iyi koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ, AT İSMİ GİZLİ ve boş kilolu takip atımız AT İSMİ GİZLİ.

 

*3.AYAK:* Bugün de iyi hazırlandığı söylenen AT İSMİ GİZLİ yarış içi büyük bir hata yapmazsa kazanacaktır. BANKO

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bugün ciddi rakibi ile kilo farkı olsa da yarış içi şartlar yine lehine olacağından kazanması gerekir. BANKO

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ara sonrası bir yarış gördü ve ne kadar formda olduğunu gösterdi, kalitesi bu rakiplere rahatlıkla yeterecektir, afg oranına bakıp ihmal etmeyin sakın.  Koştukça gücünü arttıracak olan AT İSMİ GİZLİ erken hamle yapmazsa şanslı olur. Sigorta AT İSMİ GİZLİ olsun zira sonlarda düşenleri toplama görevi onundur.

 

*6.AYAK:* Sadece takip atımız AT İSMİ GİZLİ var elimizde. Dinlenerek tekrar bursaya getirildi fakat sağı solu belli olmayan bir isim. Bütçe doğrultusundaa buraya çok at ekleyiniz.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.