24 Temmuz 2018 Salı Ankara At Yarışı Tahminleri

24 Temmuz 2018 Salı Ankara At Yarışı Tahminleri

24 Temmuz 2018 Salı Ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

24 Temmuz 2018 Salı Ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1.altılı için ***** ve 1. Bold Boy tekleri önerildi.

1.AYAK: 3.İREM SU ve 6.DRIVE FASTER ahırlar bölgesinde iyi görünen sıkı hazırlanmış atlar. Bu iki isimden bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

2.AYAK: ***** için iyi şeyler duyduk. Yarış hayatında çok başarılı bir tay olacak. ***** ve ***** ciddi rakipleri olurlar.

3.AYAK: Hepsi yapmalık bir koşu. Her kafadan bir ses var ve aşırı karışık.

4.AYAK: Ciddi bir haırlıktan geçen ve sorunları halledilen *****  bugün büyük sürprizi yapabilir dikkat. Takip listenize de alın.***** ise mükemmel formunu koruyor ve kendi şartlarına ugygun yarışlar buluyor. ***** ve ***** daha sonra eklenebilir.

5.AYAK: 8.KURTÇABEY ‘in gruptan üstünlüğü tartışılmaz ama arası ve kazanma karakteri bizi düşündürüyor. Yine de iyi hazırlandığı bilgisi geldiğinden bizimde favorimiz. İyi durumdaki ***** ve sınıf atlama seviyesine gelen ***** sürprizde değerlendirilebilir. ***** ve ***** sağlam kuponlarda olmalı.

6.AYAK: ***** ahırdan tek önerildi. Banko değerlendirebilirsiniz.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.