24 temmuz istanbul altılı ganyan tüyolu yorumlarımız

24 temmuz istanbul altılı ganyan tüyolu yorumlarımız

24 temmuz istanbul

 

 

1.AYAK: Her ne kadar kilosu problem olacakmış gibi gözükse de yarış içi şartlar yine tam da lehine gelişecek olan bu yarışta YILDIZLI BÜLTEN kazanmaya yakındır. Yanına ön grupta yer alan güçlü isimlerden YILDIZLI BÜLTEN yazabiliriz. Sprint kısmından boş kilodaki takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ekleyelim.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN çok kaliteli bir tay olduğu söylendi. Hazırlıklarıda muhteşem. Kalitesini yansıtan bir diğer isim YILDIZLI BÜLTEN ise ciddi rakip olacaktır.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN daha sert gruplardayken sizlere başarılı olabileceğini, beklentilerin yüksek olduğunu aktarmıştık. Bugün kendisine göre uygun grupta kolay kazanması gereken şartlarda yarışacak. SAĞLAM BANKO

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN uygun grupta ön plana çıkarılsa da yarış içi şartlar alehine gelişebilir. Bu durumda bu koşuya şu isimleri yazmanız önerilir. Zira son sıralarda şans verilen YILDIZLI BÜLTEN gücünü yeni yeni yansıttığı bu dönemde bomba yapması beklenebilir. Formda YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN gibi isimler de var sürpriz konumda. 

 

5.AYAK: Yarış içi şartlar lehine YILDIZLI BÜLTEN ile takip atımız YILDIZLI BÜLTEN bu koşuda önereceğimiz isimlerdir.

 

6.AYAK: Yakın zamanda ilk yarışını kazanır diye önerilen YILDIZLI BÜLTEN bugün lehine şartlarda BANKO yazılabilir.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.