25 ağustos 2018 ankara altılı yorumları

25 ağustos 2018 ankara altılı yorumları

25 ağustos 2018 ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

25 ağustos 2018 ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK: Altılı ganyana yine sürpriz bir isimle başlayacağız, ahırdan önerilen ve formunu bu yarış yansıtması beklenen ***** net olarak favorimiz. Olur da eksik koşar veya yansıtamaz ise devreye *****  girecektir. Bu formu ile mutlaka kazanıra girer. ***** ise bu rakiplerin hatasını kollar. Daha sağlamcılar virgülden sonraki sıralamayı yazabilirler.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK:***** için iyi duyumlar aldık. Eğer beklenildiği gibi koşarsa kazanması kolay olur. Net favorimizdir. Bunlar kaliteli  *****  ile ilgililerinin güvendiği ***** öncelikli rakibi olurken***** ve *****daha sonra yazılabilir.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: 1.ARTUKLU kendisine göre uygun grupta öne çıksa da bu koşuda çok koşması beklenen sürpriz isimleri muhakkak yazmanızı öneriyoruz.  ***** ,*****ve grup sert olsa da ankara kumunu seven 2.CEVHER ‘de yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK:   2.DORU YİĞİT  bu rakiplere geçilmez şeklinde ahırdan bilgi aldık. BANKO yazabiliriz.

5.AYAK: *****, *****, *****ve 8.ARAYEKYİ   ahırdan aldığımız bilgiler doğrultusunda önereceğimiz isimlerdir.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK: ***** sprintte geç kaldıkça yarış kaybetmeye devam ediyor. Normal şartlarda yarış içi gelişmeler bu safkanın lehine seyrederse kolay kazanır. 8.PERFECT CANDAL  ahırdan önerilen ve yakında bomba yapması beklenen bir isim. ***** ve *****  yarış kazanabilecek potansiyele sahip yazılması gereken isimler.
SIRALAMAMIZ: *****


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.