25 ağustos 2019 pazar istanbul altılısı sağlam banko tüyosu

25 ağustos 2019 pazar istanbul altılısı sağlam banko tüyosu

25 ağustos 2019 pazar istanbul altılısı sağlam banko tüyosu ahırdan yorumlar

 

 

İlk altılı oynayanlar için 3. koşudaki YILDIZLI BÜLTEN sürpriz banko olarak yazılabilir.

______________

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için tek başına iyi işler yapamayabilir ama rakipler olduğunda farklı koşmasını bekliyoruz dediler, YILDIZLI BÜLTEN mükemmel durumda bugün iddialılar. YILDIZLI BÜLTEN için de çok nefesli bir tay ve mesafe uzadıkça gücünü gösterecektir dediler. 

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ilk kez bu kadar iyi gözükmüş, bugün yarış içi şartlar lehine gelişirse etkili olacaktır. Takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ile kilosu biraz olsun hafifleyen ve mesafe lehine olan YILDIZLI BÜLTEN ihmal edilmemeli. Yarış çok süratlenirse de YILDIZLI BÜLTEN sonlarda toplama yapabilir.

 

3.AYAK: Ankara dan bu koşu için getirilen YILDIZLI BÜLTEN ekibi bugün çok iddialılar. Mesafeden dolayı yanına mutlaka YILDIZLI BÜLTEN öneriyoruz.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ahırlar bölgesinde çok konuşulan isimler.

 

5.AYAK: İlk yarışından bu yana takibimizde olan YILDIZLI BÜLTEN yine kazanabileceği şartlarda bugün çok iddialıdır. BANKO

 

6.AYAK: Son yarışına istinaden YILDIZLI BÜLTEN bugün hemen herkesin bankosu konumunda. Yarış içi şartlar da lehine olacağından kazanması normal sonuç ancak iyi ellerde sıkı hazırlanan ve hedeflendiğinde extra performans sergileyebilen YILDIZLI BÜLTEN da sağlam kuponlarda olmalı. Hatta yarış süratli geçerse YILDIZLI BÜLTEN da etkili olabilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.