25 ağustos 2020 Ankara altılı yorumlarımız

25 ağustos 2020 Ankara altılı yorumlarımız

25 ağustos 2020 Ankara günün sürpriz yorumları

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ilk yarışında önerilen bir isimdi. Yarış içi start çıkışı ve hızlanması çok beğenildi. Bugün de iyi çıkıp öne düşerek çıktığı gibi bitirmesi beklenebilir. Küçük kuponlar banko yazabilir. Dirençli olup olmadığını henüz bilmediğimiz için sonlarda sallanabilir düşüncesi ile rakip yazmak isteyenler virgül sonrası şablondaki atları ekleyebilirler.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ için virüs arası sonrası ancak toparlandı demiştik yarışlarında bunu kanıtladı. Bugün artan formu ile günün kalesi olan favoriyi geçmesini bekliyoruz. BANKO

3.AYAK: Üst düzey formunu koruyan AT İSMİ GİZLİ nispeten sert grupta olsa da yarış içi şartlar lehine gelişirse kazanmayı başarır. Aksi halde AT İSMİ GİZLİ devreye girecektir.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ekibi atlarına inanıyor. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bu yarış dahil takibe alınmalı. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bir adım önde görsek te AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ile burayı sağlama alalım.

6.AYAK: Sürpriz takip atımız AT İSMİ GİZLİ bugün beklenen bombayı patlatabilir dikkat. Hazırlıkları iyi AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Diğer rakipleri şablondadır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: *
3.AYAK: ***
4.AYAK: ****
5.AYAK: ***
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.

Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir. Gündüz yarışları 10:00 Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz. WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.