25 ağustos izmir altılı yorumlarımız

25 ağustos izmir altılı yorumlarımız

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN grubun güçlü isimleri, formda olduklarını biliyoruz, bir hata yapmazlarsa ikisinden biri kazanır muhtemelen.

2.AYAK: Kayaların YILDIZLI BÜLTEN bu şartlarda iyi koşar. YILDIZLI BÜLTEN bu koşuda dikkat edilmesi gereken bir at. YILDIZLI BÜLTEN yakın zamanda sürpriz yapabilecek formda.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN hakkında iyi duyumlar aldık. Binicisi güzel idare edebilirse kazanır. Aksi halde YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN değerlendirmeye alınmalıdır.

 

4.AYAK: Bizce koşunun favorisi yoktur. Bütçeler doğrultusunda kapatmanızı önerebiliriz.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN kendisine göre çok uygun rakipler yanında lehine şartlarda kazanması gerekir. SAĞLAM BANKO

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN buraya hedefli geliyor. Bu kez daha etkili bir binici ile yarışacak olan YILDIZLI BÜLTEN yarış süratli giderse kendine şans bulur. YILDIZLI BÜLTEN e dikkat yakında bomba yapacak durumda. Yarış gören YILDIZLI BÜLTEN da bugün etkili olması beklenen isimlerden.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.