25 aralık 2018 adana at yarışları tüyo sitesi sağlam bankolu kupon

25 aralık 2018 adana at yarışları tüyo sitesi sağlam bankolu kupon

25 aralık 2018 adana at yarışları tüyo sitesi sağlam bankolu kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

25 aralık 2018 adana

 

1.AYAK:  Mükemmel hazırlıktan geçen ************ için beklentiler çok yüksek. Kazanma karakterinden dolayı pek güvenilmeyen ama bugün değişik bir taktikle başarılı olmaya çalışacak olan ************ kuponlara yazalım.

 

2.AYAK:  ************ üstün form durumu ile yine kazanmaya koşacaktır lakin bugün işler ters gidebilir. Özellikle ekürilere dikkat. Kayalar şu sıralar sürpriz hazırlığında ve biz 3.KIRMIZIKAYA ‘yı kuponlara ekleyelim.

 

3.AYAK:  ************ ahırlar bölgesinin kazanmasısnı beklediği isim. Doğudan gelen ************ ise  adanada sürpriz yapabilecek kıvamda olduğu söylendi.

 

4.AYAK:  İyi hazırlanan ************ , güçlü isimler ************ ve ************ yanına sürprizde ************ yazalım.

 

5.AYAK:  ************ bu şartlarda mutlaka kazanır geldi, birkaç yerden de gelen bilgiler aynı yönde olduğundan sağlam banko olarak yazabiliriz.
BANKO: *

 

6.AYAK:  ************ , ************  , ************  ve ************ ekibimizin topluca önerdiği isimlerdir.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.