25 aralık 2019 istanbul altılı ganyan tüyo sayfası

25 aralık 2019 istanbul altılı ganyan tüyo sayfası

25 aralık 2019 istanbul altılı ganyan tüyo sayfası

 

*1.AYAK:* Çok ciddi hazırlandığı gözlemlenen ************ öncelikle değerlendirilmeli. Bir grubun güvendiği ************ mutlaka yazılmalı. Boş kilolu ************ bugün çok ters koşabilir.

 

*2.AYAK:* Ekibinin inandığı ************ , ilk yarışı görmezden gelin bu kez çok koşacak denilen ************ ile tecrübeli takip atımız ************ bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*3.AYAK:* ************ dışında önereceğimiz bir isim yoktur. Yarış süratli geçerse sonlarda ağırlığını koymasını bekliyoruz. Lakin kazanma karakterinin düşük olması sebebi ile banko öneremiyoruz.

 

*4.AYAK:* ************ kilo kaldırabilen mesafe ve pist ayırt etmeyen bir safkan, üstelik yarışın temposu da çok farketmiyor, formda olduğu sürece bu tip rakipleri kolay geçmesi gerekir.

 

*5.AYAK:* ************ bugün günün en beğenilen tayları arasında. ************ için bugün yarın kazanır diyorlar mutlaka. 

 

*6.AYAK:* Beklenen patlamayı henüz yapamayan ************ dengi grupta bunu başarabilir. Bu aralar çok beğenilen ************ ile takip aatımız ************ kuponlara ekleyiniz. Dikkate alınmadığında özellikle adını duyuran ************ sağlam kuponlarda olsun.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.