25 aralık bursa günün sürpriz atları

25 aralık bursa günün sürpriz atları

25 aralık bursa günün sürpriz atları

 

*1.AYAK:* Görüntü olarak tamam dedirten *************   bu yarışında çok etkili koşacak. Yarış içi şartlar lehine gelişirse *************  den bir sürpriz daha gelebilir.

 

*2.AYAK:* Kazanması uzun sürmez denilen *************  için kaba kuma uyum sağlarsa bu rakipleri geçer dediler. İlk yarışından sonra bazı problemler görülüp geri alınan ve sıkı hazırlanan *************  geçen ay koşması gereken yarışı da pas geçip buraya hedeflendi. Sorunu halledilmişse çok koşması bekleniyor. Takip atımız *************  ihmal etmeyin her an bomba yapabilecek durumdadır. Start problemi kısmen giderilen *************  ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* Yeni önerilen bir isim olmadı ama önceki koşularında takibe aldığımız *************  *************  ve *************  kuponlarınıza sığdırınız.

 

*4.AYAK:* Dişine göre rakipler yanında *************  yine etkili olur. Mükemmel formunu koruyan *************  ile *************  sağlam kuponlarda olsun.

 

*5.AYAK:* *************  ahırlar bölgesinde de çok güvenilen bir isim. Özellikle rakiplerinin pasif oluşunu değerlendirip kazanması bekleniyor. Lakin burada bir takip atımız var. *************  iyi start alıp fazla yorulmadan son virajı alabilirse sert rakibine direnip bomba yapabilir. Sağlam kuponlarınızda değerlendirmenizi öneririz.

 

*6.AYAK:* Çok kaliteli bir tay olan *************  sık koşmaktan etkilenmediyse bugün kazanabilir. Takip atımız *************  bu kez sürpriz yapabilir. İyi hazırlandığı söylenen *************  kuponlarda olsun.  *************  geniş kuponlara öneriyoruz.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.