25 Ekim 2018 Perşembe Ankara Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu Tüyolu Altılı Kuponları

25 Ekim 2018 Perşembe Ankara Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu Tüyolu Altılı Kuponları

25 Ekim 2018 Perşembe Ankara Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu Tüyolu Altılı Kuponları

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

25 Ekim 2018 Perşembe Ankara

1.AYAK:  Son yarışında dön gel yapıp bu koşuya hedeflenen *** dikkat. *** sınıf atladı diyorlar, bu grubu kolayca geçebilir.*** ise yarış gören kalite.

2.AYAK:  Ahır önerisi *** formunu yarışlara henüz aktaramadı. Bombayı patlatması yakındır. *** dikkate alınmadığında cezayı kesebiliyor, bugün de yarış içi şartları çok müsait. *** ve ***  fomrda isimler ve bu grupta şansları eşit. *** tan beklentiler yüksek. *** için yarış seyri ters olsada bu formu ile yazılmalı. *** ve *** ise grubun üzerinde kaliteleri ile kendilerini yazdırıyor. Geriye *** kalıyor oda hiçbir başarısı bulunmadığı halde orjinden yazılıp bu ayak kapatılabilir.

3.AYAK:  Form tuttuğunda *** rakip tanımaz demiştik ve son yarışını kolay kazanmıştı. Bugün de rakipler sert ama yarış içi şartlar oturursa yine affetmez. *** sprint kontejanından muhakkak yazılmalı. Ankara kumunda iyi işler yapacak denilen *** kuponlarınızda olsun.

4.AYAK:  *** için ahırlar banko diyor. Çok ciddi hazırlanmış ve zaten kalitesi malum. Nefes yapmazsa muhtemelen kolay kazanır. Ancak *** gün ciddi bir aradır diyen rakip arayacaktır muhtemelen. Diğer illerde aradığını bulamayan çok formda *** ankaraya döndü ve mutlaka ciddi rakip olur. Birde takip listesi için *** önereceğiz. Formda olduğu söyleniyor ama yarışlarına yansıtamıyor. Belki bu grupta yine zorlanacak ama bombayı patlattığında kuponlarınıza olsun diye kenara yazın. *** sürpriz.

5.AYAK:  *** zor kazanan bir isim olsada formda olduğunda bu grubu her zman geçebilir.  *** sert grupta yarış gördü, bu grup çok müsait. *** yarış içi şartlar oturursa çok rahat bu rakiplere direnir. *** kazanma özürlülüğünü yıktı, artık dikkat etmek lazım. *** sınıf atladı artık grup ayırt etmiyor. *** bu mesefeyi herkesten çok sever. *** ise kazanma özürlü ama muhtemelen yazmadığımızda kazanacak. Dileyen ekleyebilir.

6.AYAK:  *** büyük bir hata yapmazsa kazanır diyenler çoğunlukta. Hatta ilgilileri aşırı güvendiğinden bahsedildi.  BANKO

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.