25 ekim bursa altılı ganyan özel yorumlar

25 ekim bursa altılı ganyan özel yorumlar

25 ekim bursa altılı ganyan özel yorumlar

 

*1.AYAK:* Yaraış gören ********** bu kez çok etkili koşacaktır. İyi hazırlandığı aktarılan ********** bugün sürpriz yapabilir. Ahır önerisi ********** kuponlarınızda olsun.

 

*2.AYAK:* Bu gruptan üstün denilen ********** eğer eksik koşmazsa kazanır. Aksi halde ********** devreye girecektir.

 

*3.AYAK:* ********** yine çok şanslı olacağaı şartları yakalamış durumda. ********** da bu aralar form artışı var. Takip atımız ********** ihmale gelmez.

 

*4.AYAK:* ********** için çok kaliteli bir tay demişlerdi zira ilk yarışında yanıltmadı. Bugün de etkili olacaktır mutlaka. Yanına burayı çok seven ********** yazılmasını öneriyoruz.

 

*5.AYAK:* ********** çok pişkin bir tay , bugüün iyi koşar denildi. ********** ve ********** ahır önerisi olarak bildirildi.

 

 

*6.AYAK:* Yarış gördükçe form tutan ********** için bu kez yarış aralığı daha sık tutuldu. Bu kez çok etkili koşacaktır. BANKO

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.