25 ekim cuma istanbul altılısı özel tüyolu yorumlar

25 ekim cuma istanbul altılısı özel tüyolu yorumlar

25 ekim cuma istanbul altılısı özel tüyolu yorumlar

 

1 . koşuda *************  ahır önerisi olarak yazılması önerildi.

 


*1.AYAK:* *************  bu kez uygun rakipler yanında adını mutlaka duyuracaktır. İyi durumu ile ************* rakip olarak yazılabilir.

 

*2.AYAK:* Pistte harika görünen ************* için yakında bomba yapar diyorlar dikkat. İddialı olabileceği grupta yarışan ************* çok koşar. Kazanma karakterine rağmen *************bugün ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* ************* ve ************* son yarışlarında iddialı önerilmişlerdi. Bugün lehine şartlarda yarışacaklarından bu ikili mutlaka çok koşacaktır.

 

*4.AYAK:* ************* ilgilileri bugün çok iddialı dikkat. İstanbulda sıkı hazırlanan ************* yine iyi koşacaktır. Sert gruplara saldıran ************* için grup uygun dikkat.

 

*5.AYAK:* İlk kez koşacak olan ************* ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. Zira bu isim bu hafta çok iyi  gözükmüş , yarışa taşırsa kazanır diyorlar.

 

*6.AYAK:* Yarış içi şartları yine lehine bulacak olan ************* ve ************* arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.