25 eylül istanbul altılısı ahırdan özel sağlam BANKO

25 eylül istanbul altılısı ahırdan özel sağlam BANKO

25 eylül istanbul altılısı ahırdan özel sağlam BANKO

 

1.AYAK: *********** bu şartlarda grup sert gelse de mutlaka yazılmalı. Ahır görüntüsü çok beğenilen *********** bugn mutlaka etkili olacak dikkat.

 

2.AYAK: Yarış gören *********** bu grupları yakında kolay geçecek dediler. Takibe alıp kollamak gerekir. Bu kez geç kalmazsa *********** bomba yapabilir dikkat. Yarış içi şartlardan dolayı *********** ve *********** de yazılması gerekir. Beklentileri henüz karşılayamayan  *********** ise çok ihmale gelmeyecek kalitede bir at.

 

3.AYAK: Stili bir rakibi de yokken bu grubu geçmesi gereken *********** için çok formda bilgisi de aldıktan sonra SAĞLAM BANKO olarak önerme kararı aldık.

 

4.AYAK: Yakın zamanda takibe aldığımız ve bugün bir grubun çok güvendiği bilgisi gelen *********** bu koşuda BANKO yazılabilir. Hatta st koşudaki sağlam bankomuz ile bütçeler doğrultusunda çifte bahisler denenebilir.

 

5.AYAK: Neredeyse her atın ciddi hazırlandığı ve pişkin olduğu söylendi. Favorisi olmayan bir koşu olacak. ***********

 

6.AYAK: *********** ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. Önceki koşularında da yarış kazanması için gereken şartları yazmıştık. Zira bizi yanıltmıyor. Bugün de benzer şartlar var lakin tek sorun değişen binicisinin atın kolay temposuna aldanıp stili dışı koşturması olacaktır.

 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.