25 haziran 2019 salı kocaeli altılı yorumları

25 haziran 2019 salı kocaeli altılı yorumları

25 haziran 2019 salı kocaeli

1.koşuda: , ve ahırlarında ciddi hazırlıklar var ve güvenilen isimler.

2.koşuda: kazanır önerildi.

3.koşuda: için bu kez sürprizi yapar iddiaları mevcut.

1.AYAK:  Sürpriz konumdaki için yakın ekibi kazanır gözüyle bakıyor. Bir grupta  da ısrarlı.

 

2.AYAK: Öncelikle yazalım. Hem grup müsait, hem safkan çok formda. Yarışın her türlü gidişattında başarılı koşabilen bu isim yeterki iyi yer tutabilsin.  şuanki formu ile yakında kazanır demiştik. Bugün yine iyi koşacaktır. kazanma karakteri zayıf olsa da bu tip rakipleri her zaman geçebilecek kapasitesi var. Mutlaka yazılmalı.

 

3.AYAK: zor kazanmış görüntüsü ile bugün pek güvenilmemiş ama bu at alehine şartlarda başarılı oldu. Bugün lehine şartlarda kazanması zor olmaz. BANKO

 

4.AYAK: Bursadan iddialı getirilen muhtemelen çıktığı gibi bitirecektir.

 

5.AYAK: çevresinde iddialı hazırlıklar olduğu gözlemlendi. Yarış erken süratlenirse sonlarda etkili bir sprint bomba isim ten gelebilir dikkat.

 

6.AYAK: Takip atımız mükemmel hazırlıkları ile bu kez zincirleri kırabilir. bu şartlarda çok koşması beklenen isimlerden.

 

 

 

NOT:
 BU İŞARET AT İSİMLERİNİ GİZLEMEK İÇİN KULLANILMIŞTIR.
YORUMLARIN AÇIK HALİNİN ABONE LİSTESİNE SADECE WHATSAPP ile gönderileceğini bilmenizi isteriz. Yaklaşık 7 yıldır yorum veren YILDIZLI BÜLTEN son 1,5 yıldır yorumları sadece abonelerine gönderir. Detaylar için ? işaretine tıklayın veya whatsapp numaramızı ekleyerek bize ulaşınız.

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir. 

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44