25 haziran 2020 izmir altılı yorumlarımız

25 haziran 2020 izmir altılı yorumlarımız

*25 haziran 2020 izmir*

 

*1.AYAK:* Günün en zor koşusu olacaktır. İyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ , beklentilerin yüksek olduğu AT İSMİ GİZLİ  , iyi idman durumu ile AT İSMİ GİZLİ ve ilk yarışı çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ bizim önereceğimiz isimlerdir. Bütçeler doğrultusunda bu ayağı kapatabilirsiniz.

 

*2.AYAK:* Çimde koşarım derse yine sürpriz yapabilecek AT İSMİ GİZLİ  ihmal edilmemeli. İyi koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ  rakipleri olurken sağlama almak için şablonda birkaç isim daha olacak.

 

*3.AYAK:*AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ ahır önerileri olarak geldi.

 

*4.AYAK:* Bu pistte çok koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ bu rakipleri geçecektir. BANKO

 

*5.AYAK:* İlk yarışında dön gel yaptırılan AT İSMİ GİZLİ bugün bombayı patlatabilir dikkat. Kalite kumaş AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bu koşudaki rakip önereceğimiz isimlerdir.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kendisine göre çok uygun rakipler yanında start alacak, yarış gören safkan eğer bir sorunu yoksa kolay kazanmalıdır. Bu arada takibe almamız önerilen sürpriz isim AT İSMİ GİZLİ her an bomba yapabilir. Sağlam kuponlarda bulundurmakta fayda var.

*ALTILI ŞABLONU*

1.AYAK: *****
2.AYAK: ****
3.AYAK: *****
4.AYAK: *
5.AYAK: ***
6.AYAK: **

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.