25 kasım 2019 bursa sağlam tüyolar

25 kasım 2019 bursa sağlam tüyolar

25 kasım 2019 bursa sağlam tüyolar

 

*1.AYAK:* Bugün çok geri planda kalmış olan *********** toparlanmış görüntüsü ile bu kez çok farklı koşabilir. Kazanma karakteri zayıf olsa da *********** bu rakipler yanında kalitesini konuşturabilir.

 

*2.AYAK:* Çok ciddi hazırlandığı aktarılan *********** favorimiz.

 

*3.AYAK:* Bursada iddialı önerilen ama kazanamayan *********** daha sert bir jokey ile kocaelinde denenecek. Beklentilerin yüksek olduğunu belirtelim.

 

*4.AYAK:* Yarış içi şartlardan dolayı avantajlı olan *********** ve *********** ikilisinden bir kazanan çıkmasını bekliyoruz.

 

*5.AYAK:* *********** çok formda olduğunu yakınen biliyoruz fakat yarışlarında kazanma konusunda sıkıntı yaşıyor, grup farketmeksizin çok şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Kazanma karakterinden dolayı rakip tuttuğunuz isimleri yazabilirsiniz.

 

*6.AYAK:* Çok sürpriz konumdayken tüyosu gelen *********** kazanamsa da başarılı koşarak formunun üst düzeyde olduğunu kanıtladı. Bugün lehine şartlarda kazanabilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.