25 Mart 2019 Bursa Altılı Yorumlarımız

25 Mart 2019 Bursa

 

1.AYAK: Güç bakımından ön planda olan ************* öncelikle yazılmalı. Daha sonra yarış içi seyir lehine gelişecek olan denk rakipler ************* ve ************* yazılmalı. Sürprizde ise boş kilo kollayan ************* değerlendirilmeli ki iyi durumda olduğu bilgisi geldi.

2.AYAK: Bu koşuya çok ciddi hazırlandığı aktarılan ************* favorimiz. Bir süredir takibimizde olan ve nihayet bekleneni veren ************* nispetten sert gruba çıkıyor olsa da yarış içi avantaları var dikkat. ************* kiloya rağmen ahır önerisi olduğundan mutlaka değerlendirilmeli.

 

3.AYAK: *************  çok formda, ************* ise gruba göre kaliteli bir at ki bugün şartlar da lehine gelişeceğinden çok şanslıdır. Birde çok sürprizde *************  yazabiliriz zira sorunları halledilmiş.

 

4.AYAK: Bugün farklı bir taktik ile yarışacak olan ************* herkesi yattırabilir dikkat. Eksik koşarsa ************* ve ya ************* arasından birinci çıkar.

 

5.AYAK:  ************* mükemmel durumu ile öne çıkarılsa da bizce ************* da mutlaka yazılmalı. İki at yeterlidir.

 

6.AYAK:  ************* ve  ************* ahır önerileri olurken yakında kazanır denilen ************* ve ************* mutlaka yazalım.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44