25 mayıs 2019 cumartesi ankara sağlam bankolu altılı

25 mayıs 2019 cumartesi ankara sağlam bankolu altılı

25 mayıs 2019 cumartesi ankara

 

1.AYAK: İlk staartından itibaren çok iyi durumundan bahsedilen ************* bu kez şansını kum pistte deneyecek. Eğer pisti koşarım derse burada rakip tanımaz bombayı patlatır dikkat. ************* ise bugün daha etkili olacağı söyleniyor, yarış içi durumuna göre ne arttırabilen ne de gerileyen bir yapısı var, yani sürekli birincilik mücadelesi içinde olabilir ama kazanması için bazı şartlar gerekir.


2.AYAK:
Çimde çok farklı olduğunu ispatlayan ************* bugün pek şans verilmemiş ama herkesi ters köşe yapabilir, zira çok formda ve yapısına uygun sert jokeyi de buldu.

 

3.AYAK: Şu sıralar pek te geçilesi yok gibi duran ************* yine BANKO yazılabilir.

 

4.AYAK:  ************* ekibi bugün de çok iddialı. Ancak en az onun kadar şanslı olacak sürpriz bir isim ************* da bu kez yazılmalı.

 

5.AYAK: Start sorunu yaşadığı son yarışında kendisine çok güvenilen ************* bugün sorun yaşamazsa kazanmasını bilir. ************* da yarış içi bir takım sorunları olan bir tay. Nüksetmez ise kolay kazanır diyenler var. Yakın zamanda yarış kazanır diye iddialı tüyosu gelen ************* de ihmale gelmez.

 

6.AYAK: Ahır önerisi ************* favorimiz.

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44