25 mayıs 2019 izmir at yarışı tüyolu bankolu yorum kupon

25 mayıs 2019 izmir at yarışı tüyolu bankolu yorum kupon

25 mayıs 2019 izmir

 

1.AYAK: ************* ahırlar bölgesinde çok tutuluyor. Bugün için iyi koşması beklenen ************* ve ************* rakip olarak yazılabilir. Daha sağlamcılar virgül sonrası sılramayı değerlendirebilirler.


2.AYAK:
Çok sürpriz takip atımız ************* ilk sıradan yazalım zira kazandığında ortada kupon bırakmayacak. ************* önceliğinde  ************* ,************* ,************* ve ************* yazıp burayı geçebiliriz. Çok sürprizde de bu pistte henüz bekleneni veremeyen ************* yazabiliriz.

 

3.AYAK: ************* hiç geçilmez konumda. SAĞLAM BANKO

 

4.AYAK:  Ciddi hazırlandığı aktarılan ************* iddialı olduğu pistte kazanmaya yakındır. Sürpriz BANKO bile yazılabilir.. ************* ve ************* sağlam kuponlar rakip olarak değerlendirilebilir.

 

5.AYAK: Çok geri planda kalmış sürpriz isim *************  hakkında iyi duyumlar geldi dikkat. ************* ciddi rakibi olur.

 

6.AYAK: *** ************* kazanmaya yakındır.

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44