25 NİSAN 2019 Perşembe Ankara AT YARIŞI YORUMLARI

25 NİSAN 2019 Perşembe Ankara AT YARIŞI YORUMLARI

25 NİSAN 2019 Perşembe Ankara AT YARIŞI YORUMLARI

 

1.AYAK: *********** kendisine göre uygun grupta bir şekilde üstünlüğünü kuracaktır, ancak ankara pistini çok seven ve lehine şartlarda yarışacak olan sürpriz isim *********** mutlaka ekleyin zira bombayı patlatırsa ilk ayaktan herkesi yatırır.

2.AYAK: Özellikle *********** dikkat diyoruz. Daha önceden takip listemize giren bu isim çok güçlü ve kendisi gibi güçlü bir jokey istiyor. Sürekli teşvik alıp atı diri tutması ve mücadelenin içinde kalması gerekli. Bu talimatları bugün alıp kazanmasını bilecektir. Zor grupta BANKO yazıp altılı kuponlarınızı rahatlatabilirsiniz.

 

3.AYAK: *********** ve *********** bu kilolarda ayırımsız yazılmalı. Yarış erken süratlenirse diye toplama görevi için sürpriz isim  *********** yazabiliriz. 

 

4.AYAK: Genelde kuponlara eklenecek iki ciddi favorinin yanında bizim favorimiz sürpriz isim *********** olacaktır. Diğer favorilerin son yarışındaki yorgunluğu, bugün bu ata yarayacaktır. Üstelik yarış içi şartlar da lehineyken bir şekilde kazanmasını bilecektir. SÜRPRİZ BANKO

 

5.AYAK: *********** kazanabileceği yarışı seçmiş durumda. İlgilileri de çok güveniyor bu kez kazanır BANKO.

 

6.AYAK: *********** ahırlar bölgesinde hiç geçilmez olarak tutulan bir isim. SAĞLAM BANKO

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]

2 Comments
  1. Yüzde yüz gelecek banko şamdanlar birde ucretlimi ucretliyse nekadar

  2. 0542 832 14 44 nolu whatsapp hattınız ekleyiniz. günü birlik yorum alınamaz. aylık paket alınabilir 50 tl dir.

Comments are closed.