25 NİSAN 2019 Perşembe İzmir AT YARIŞI YORUMLARI

25 NİSAN 2019 Perşembe İzmir AT YARIŞI YORUMLARI

25 NİSAN 2019 Perşembe İzmir AT YARIŞI YORUMLARI

 

1.AYAK: ************** ,************** ve ************** arasından bir birinci çıkacaktır.

2.AYAK: Ekürilerden  ************** çok şanslı dediler. ************** ve **************  da ahırlarda çok konuşulan isimler.

 

3.AYAK: Öncelikle ************** ve ************** mutlaka yazalım.  ************** ,************** ve ************** diğer rakipler.

 

4.AYAK: ************** ahırlar bölgesinde geçilmez tutuluyor. Tek yazmayanlara ************** ve **************  önerebiliriz.

 

5.AYAK: Pek göze çarpmasa da bir grubun çok güvendiği ************** mutlaka yazın. ************** da ilk yarışında çok iyi görünmüştü ama koşuya yansıtamadı. Bugün ceza kesebilir dikkat. ************** daha sonra eklenebilir.

 

6.AYAK: ************** için bu yılın en sağlam bankosu olarak söz ediliyor

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]