25 Ocak 2019 Kocaeli Bülteni altılı yorumları 4 adet sağlam banko

25 Ocak 2019 Kocaeli Bülteni altılı yorumları 4 adet sağlam banko

25 Ocak 2019 Kocaeli Bülteni sağlam altılı yorumları

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

25 Ocak 2019 Kocaeli

 

1.AYAK: Form artışı ekipçe gözlemlediğimiz ve bu kez kocaeline iddialı gittiğini öğrendiğimiz  ************** çok sürpriz konumda olmasına rağmen banko öneriyoruz.

 

2.AYAK: Ahırlarda çokça dillenen  ************** için bu grupta fazla diyorlar, görünen köy kılavuz istemez hesabı sağlam banko olarak karşımıza çıkıyor.

 

3.AYAK:  ************** Hiçbir eksik yanı ve dezavantajı yokken, denk gruplarda başarılı koşuları ile yarış görmüşken, gelip te bu gruba geçilmesi düşünülemez. Çok sağlam banko.

 

4.AYAK: Tam bir dinçlik yarışı ustası olduğunu düşündüğümüz  ************** ‘in durumunu araştırdık. Sadece hazır demeleri yeterliydi banko önermemiz için. Mükemmel görünüyor mesajı alınca sağlam banko olarak önermeye karar verdik.

 

5.AYAK: Zor kazanan bir isim olmasa ve kilosu biraz daha hafif olsa  ************** bu koşuda banko önerebilirdik. Ancak bu şartlarda rakiplerini de yazmak zorundayız. Özellikle  ************** ekibi çok iyi hazırlamışlar bugüne dikkat.  ************** zaten seriye taktı ama giderek artan kilosu bi yerde patlak verecektir.

 

6.AYAK: Yakın zamanda bomba hazırlığındaki  ************** öncelikle yazın. ************** kiloya rağmen yarış içi avantajlara sahip.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

2 Comments
  1. 1 mayıs 2018 den bu yana yıldızlı alanları sadece aboneler görebiliyor. Aboneler 0542 832 14 44 nolu whatsapp iletişim hattından tahminleri alıyor.

Comments are closed.