25 ocak 2020 adana at yarışı yorumlarımız

25 ocak 2020 adana at yarışı yorumlarımız

25 ocak 2020 adana at yarışı yorumlarımız

 

1 . koşuda: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun.

2 . koşuda: AT İSMİ GİZLİ daha iyi gruplarda da kazanır.

3 . koşuda: AT İSMİ GİZLİ için bir grup hayli iddialı.

 *İKİNCİ ALTILI:*

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ artan performansı ile bu grupta da dikkate alınması gerekiyor. AT İSMİ GİZLİ kazanma karakteri düşük ama çok formda olduğundan mutlaka yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ grubun kaliteli isimleri.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ  bir süre aradan sonra daha hazır ve sorunlarından arınmış vaziyette bu koşuya katılacak. Dikkat etmek lazım. AT İSMİ GİZLİ biraz erken öne düşerse sonlarda bu rakiplere rahatlıkla direnebilir. AT İSMİ GİZLİ sonraki yarışına hedefli ama buradada hata affetmeyecek formda dikkat. AT İSMİ GİZLİ ise kalitesi malum , kilo ve kazanma karakteri müsaade ederse şanslı olur.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu kez daha iddialı. Yarış içi şartlarda lehineyken kazanmasını bekliyoruz. BANKO

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu koşu için özenle hazırlandı. AT İSMİ GİZLİ bu aralar çift kat koşuyorken yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ yarış seçerek kazanmaya hedefli olan bir isim.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ve diğerleri diye koşu ayrılabilir. herhangi bir öneri gelmedi. Bu tay bu rakiplerde form durumu olarak çok farklı fakat kazanma karakteri de çok düşük. Yani bütçeler doğrultusunda ya tek ya hepsi yapılabilir.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak takibe aldığımız bir isimdi. Bugün denk rakipler yanında boş kilo uygun şartlarıda yakalamışken bombayı yapabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ bugünde çok iddialı bilginiz olsun.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.