25 ocak 2020 istanbul altılı ganyan yorumlarımız

25 ocak 2020 istanbul altılı ganyan yorumlarımız

25 ocak 2020 istanbul altılı ganyan yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Bugün çok koşacak duyumları gelen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazın. Takip atımız  AT İSMİ GİZLİ henüz bir varlık gösteremese de her an bomba yapabilecek durumda. İddialı hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* Son yarışından sonra gözle görülür gelişmeler kaydedilen AT İSMİ GİZLİ bugün yarın bomba yapabilir dikkat.  AT İSMİ GİZLİ tam da anlattığımız gibi geçilecek at bulan canı istediğinde yarış kazanacak bir isim. Yazsan olmaz yazmasan olmaz cinsten. AT İSMİ GİZLİ ise düzenli çalışmaları ile bugün mutlaka yazılmalı.

 

*3.AYAK:* Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ ile yarış içi şartlar lehine gelişirse afetmeyecek olan AT İSMİ GİZLİ bizim önerilerimiz.

 

*4.AYAK:* Son yarışında AT İSMİ GİZLİ için şöyle bir yorum yapmıştık. “Bugün hiç şans verilmeyecek olan ******* önde kendini yormadan dinlenerek son düzlüğe ulaşırsa aprantiye rağmen ciddi rakiplerine direnip bomba yapabilir” . Bizi yanıltmadı ve aynı şekilde aprantisi ile kazanmıştı. Bugün de benzer rakipler ve yarış içi şartlar mevcut. Uygun kilo ve daha tecürbeli jokeyi idaresinde yine kazanabilir. BANKO değerlendirilebilir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ hakkında iyi duyumlar geliyor. Bugün mutlaka yazın ve takibe alın. AT İSMİ GİZLİ için de pist sorunu yaşamaz ise kazanır diyorlar.

 

*6.AYAK:* Önceki yarışında takibe almamız önerilen AT İSMİ GİZLİ bu kez daha uygun şartlarda kazanmayı başarabilir. Bugün ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ her an yarış kazanabilecek durumdaymış.

 

NOT: AT İSMİGİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile

alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde

size iletilir.

 

    • Ayrıca şu sayfadakiyayımladığımız bazı başarılı yorumlara

      göz atmanızı öneririz.