25 Şubat 2019 Bursa Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

25 Şubat 2019 Bursa Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

25 Şubat 2019 Bursa Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

25 Şubat 2019 Bursa

 

1.AYAK: Öne çıkarılan bir isim olmadı. Riskli bir koşu olduğundan hepsi tercih edilebilir.

 

2.AYAK: Kilo dan dolayı ************ rakiplerinin birhayli önüne çıkıyor.  Banko tercih edebiliriz. Rakip arayanlar hiç yarış kazanmamış aprantisi ile ************ sıkı hazırlandığından değerlendirilebilir.

 

3.AYAK: Takip atımız ************ öncelikle yazalım. ************ ve ************ mutlaka yazılması gereken ikili. Birde kazanam özürlü formda isimler ************ ve ************ var, yazmadığımızda yatırmamaları için ekliyoruz.

 

4.AYAK: ************ için ahırlar bölgesi kolay kazanır diyor.

 

5.AYAK: ************ çok üst düzey formu ile sadece yarış içi aksilik yaşarsa geçiliyor. Bugün de ufak bir aksilik yaşarsa önde boş kalacak olan ************ a geçilebilir.İki atı ayırmayalım.

 

6.AYAK: ************ ekürileri mükemmel durumdaymış. Tek ciddi rakip son yarışını gösterişli kazanan ************ olarak görünüyor.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.