25 şubat 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

25 şubat 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

25 şubat 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

 

1.koşuda  AT İSMİ GİZLİ kazanma zamanı geelmiştir denildi.

 

*1.AYAK:* İddialı hazırlaandığı söylenen  AT İSMİ GİZLİ genelde bu şekilde katıldığı yarışta mutlaka çok iyi koşar dikkat.

 

*2.AYAK:* Bu grupta geri planda kalsa da  AT İSMİ GİZLİ yarış içi avntajlarını kullanıp bomba yapabilir.  AT İSMİ GİZLİ yarış gördü ve lehine şartlarda eksik koşmayacaktır.  AT İSMİ GİZLİ ve  AT İSMİ GİZLİ yarışın tersi seyirde gerçekleşmesi halinde sigorta olarak yazılmalı.

 

*3.AYAK:*  AT İSMİ GİZLİ kalitesini ispatlamış bir isim. Bu koşuya çok ciddi hazırlıklarla gireceğini öğrendik. Yarışa taşıyacağını düşündüğümüzden BANKO öneriyoruz.

 

*4.AYAK:* İlk yarışı çok beğenilen  AT İSMİ GİZLİ bugün ihmale gelmeyecek şartlarda mücadele ediyor. Kötü koşarsa bu grupta gelmeyecek isim olmaz.

 

*5.AYAK:*  AT İSMİ GİZLİ çevrede bugün için çokça dillenen bir isim. Artan formu ile mutlaka başarılı olacaktır . Ekibinin iddialı olduğu  AT İSMİ GİZLİyazılmalı.

 

*6.AYAK:*  AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun rakipler yanında birhayli ön planda olsa da kilo problem çıkarabikir. Özellikle iyileştikten sonra çok iyi duruma geldi denilen  AT İSMİ GİZLİ kuponlarınızda mutlaka olsun. Canı istediğinde farklı koşabilen AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.