25 Temmuz 2018 Çarşamba İstanbul At Yarışı Tüyoları

25 Temmuz 2018 Çarşamba İstanbul At Yarışı Tüyoları

25 Temmuz 2018 Çarşamba İstanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

25 Temmuz 2018 Çarşamba İstanbul ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  ***** ahırdan iddialı önerildi. ***** çok formda yarışa girecek ama kazanma karakterleri zayıf.  Bu koşuda bizce **** eksik koşarsa hepsi yapılmalı.

2.AYAK: ***** kazanacağı yarışı seçmiş durumda. BANKO.

3.AYAK: ***** form durumu ile öne çıksada ahır önerisi ***** ile birlitke takip listenize almanızı önereceğimiz ***** , *****  ve ***** ‘te sürprizde kuponlara eklenebilir. Unutulduğunda ceza kesen *****  bomba köşesinden yazılabilir.

4.AYAK:  ***** biraz geri planda şans verilsede biz banko öneriyoruz. İddialı olduklarını öğrendik ve ekipçe de yarış içi avantalarından dolayı bunu başarabileceğini öngördük. ***** ve *****  ciddi hazırlıktan geçtiğini öğrendiğimiz diğer isimler.

5.AYAK: ***** ciddi hazırlıktan geçip bu yarışa hedefli katılacak.  *****‘ da bugün için mutlaka kuponlarda olmalı.  ***** ve ***** sürprizde yazılabilir.

6.AYAK: ***** kendisine göre aşırı uygun grupta kazanmasını bilecektir. Takip listesi ve sağlam kuponlar için ***** ve *****  önerebiliriz.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.

2 Comments
  1. Merhabalar tahminleri nasıl görebileceğim. Hergün tahmin varmı başarılar diliyorum.

  2. Merhaba
    0542 832 1 444 nolu hattımıza whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Tahminler her gün yarış saatine yakın whatsapp üzerinden abone listesine gönderilir.

Comments are closed.