25 temmuz 2019 perşembe kocaeli at yarışı sağlam kuponu

25 temmuz 2019 perşembe kocaeli at yarışı sağlam kuponu

25 temmuz 2019 perşembe kocaeli

 

 

1.AYAK: İyi durumunu bu sezon yansıtamayan YILDIZLI BÜLTEN için her an patlama yapabilir denildi. Afg oranı da birhayli düşük olan sürpriz tüyomuzu mutlaka kuponlarınıza ekleyin. YILDIZLI BÜLTEN için de buraya iddialı geliyor duyumu aldık.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN bu pistte çok daha iyi yerlere geleceğini belli etti. Güç olarak piste uyum sağlarsa YILDIZLI BÜLTEN sert rakibi olabilir.

 

3.AYAK: Ekibinin birhayli iddialı olduğu YILDIZLI BÜLTEN bugün BANKO yazılabilir.

 

4.AYAK: Tamamen taktik savaşının sonucu belirleyeceği bu koşuda ibre YILDIZLI BÜLTEN dan yana ancak sağlam kuponların HEPSİ yapması gerekir.

 

5.AYAK: Start sorunundan dolayı gücünü koşamayan YILDIZLI BÜLTEN eğer sorun yaşamazsa bu rakipler yanında büyük bomba yapabilir. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN sağlam kuponlara önerilir.

 

6.AYAK: Bu piste uyum sağlarsa bu rakipleri kolay geçer denilen YILDIZLI BÜLTEN banko yazılabilir.  Ancak eksik koşarsa çarşı karışır.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.